Mahuke s.r.o. - K2 Blog

Katalóg Tubadzin Prestige Line 2020

Predstavujeme vám nový katalóg Tubadzin Prestige Line na rok 2020 zameraný na  ponuku dlažieb a obkladov

Arté – katalóg obkladov a dlažieb 2020

Predstavujeme vám nový katalóg Arté Ceramica na rok 2020 zameraný na  ponuku dlažieb a obkladov

Tubadzin 2020

Predstavujeme vám nový katalóg Tubadzin na rok 2020 zameraný na  ponuku dlažieb a obkladov

Exclusive Ceramic Tiles 2020

Predstavujeme vám nový katalóg Exclusive Ceramic Tiles  zameraný na  ponuku dlažieb a obkladov

Sanita

Široká ponuka sanity a sanitárnej techniky - umývadlá, toalety / wc, podomietkové systémy, bidety, pisoáre, sprchové vaničky a príslušenstvo.

 

Laminátové podlahy

Vďaka širokému výberu z dizajnu laminátových podláh od popredných dodávateľov, môžete vytvoriť skutočne výnimočný domov. Za dokonalou kvalitou našich produktov stoja desaťročia skúseností značky, ktorá stanovuje trendy v oblasti podláh.

 

Obklady a dlažby

Obklad do kúpeľne a kúpeľňová dlažba sú stále hlavnou dominantou, ktorá určuje celkový vzhľad vašej kúpeľne. V našej ponuke sa nachádzajú položky od významných európskych výrobcov, ktorých meno je samotnou zárukou špičkovej kvality, ale za vždy zaujímavých cenových podmienok.

Vodovodné batérie

Vodovodné batérie sú nevyhnutnou súčasťou každej kúpeľne, preto by ich výber nemal byť podceňovaný. Pre batérie je v prvom rade dôležité, aby plnili svoju funkciu. Ďalšou dôležitou vecou je ich vzhľad - pre niekoho možno len nedôležitý detail, ktorý sa nezúčastňuje na celkovom dojme z kúpeľne. Opak je však pravdou! Naša ponuka zahŕňa široký výber batérií, od klasických, cez dizajnové, termostatické batérie až po retro vodovodné batérie.

Vinylové podlahy

Rozjasnite svoj domov vinylovou podlahovou krytinou Quick-Step s prírodným vzhľadom a charakteristickým teplom na dotyk. Vyberte si zo širokého radu pružných a pevných vinylových podlahových krytín vhodných pre všetky potreby a aplikácie. Obidva druhy sú vybavené ochrannou vrchnou vrstvou, ktorá vašej podlahe zabezpečí krásny vzhľad na dlhé roky.

Interiérové dvere

O dvere z našej ponuky sa stará POL-SKONE – rokmi overená švédsko-poľská výrobná firma, ktorá interiérové dvere na najvyššej úrovni.

Informácie

Pondelok – Streda
09:00-12:00 obed 13:00 do 17:00
Štvrtok – Piatok
09:00 – 12:00 obed 13:00 do 17:00

EMdizajn s.r.o., Zvolenská cesta 4220/19, 974 05 Banská Bystrica, Slovensko

www.emdizajn.sk