Mahuke s.r.o. - Hörmann

Hörmann

Dokonalá súhra klimatickej neutrality a bezpečnosti: brány a dvere od európskej jednotky pre váš domov.

Garážové brány Hörmann za akciové ceny

Hľadáte bezpečnú a pohodlnú garážovú bránu, ktorá je navyše klimaticky neutrálna? Teraz môžete získať svoju novú garážovú bránu za výhodnú cenu!

S našimi zaujímavými doplnkovými balíkmi si môžete svoju novú garážovú bránu Hörmann voliteľne rozšíriť o bezpečnostnú výbavu RC 2 odolnú proti vlámaniu, kvalitnejší pohon alebo Systém Smart Home.

Domové a vedľajšie dvere Hörmann za akciové ceny

Bezpečnosť, energetická účinnosť a klimatická neutralita: S novými akciovými domovými dverami Hörmann získate kvalitu za nízku cenu. Zarezervujte si teraz naše domové a vedľajšie dvere za výhodnú cenu pre vás pekný domov!

Vďaka našim voliteľným doplnkovým balíkom sa vaše domové dvere premenia na skutočný pútač pozornosti: Napr. s black.edition pridáte čierne akcenty na kovania dverí a s naším dizajnovým balíkom dosiahnete moderný vzhľad a dokonalú rovinu so skryto umiestnenými závesmi.

Interiérové dvere Hörmann za akciové ceny

Interiérové dvere Hörmann z dreva a skla ponúkajú rozmanitosť dizajnu pre každý štýl interiéru a vysokú kvalitu výrobku. Všetky akciové dvere sú navyše klimaticky neutrálne. Zarezervujte si svoje nové interiérové dvere za atraktívnu výhodnú cenu!

S našimi voliteľnými doplnkovými balíkmi si vyberiete požadovanú kľučku dverí presne podľa svojho vkusu. Vybrať si môžete z rôznych kľučiek: okrúhlych alebo hranatých, vyrobených z ušľachtilej ocele alebo z našej modernej black.edition s kľučkami v čiernej matnej farbe. Mimoriadne elegantnými a pohodlnými sú naše kľučky dverí s blokvaním Fastlock na jednoduché zablokovanie a odblokovanie iba jediným madlom.

Vchodové dvere do bytu

Vaše nové vchodové bezpečnostné dvere: všestranné z hľadiska dizajnu, robustné a klimaticky neutrálne! Kvalita za nízku cenu – naše akciové dvere pre váš krásny domov.

Záhradné domčeky na náradie

Chýbajú Vám úložné priestory pre Vaše náradie a záhradnú techniku? Teraz môžete získať svoju nový záhradný domček za výhodnú cenu!

 

Myslíme ekologicky:  Akciové výrobky Hörmann sú 100 % klimaticky neutrálne

Informácie

Pondelok – Streda
09:00-12:00 obed 13:00 do 17:00
Štvrtok – Piatok
09:00 – 12:00 obed 13:00 do 17:00

EMdizajn s.r.o., Zvolenská cesta 4220/19, 974 05 Banská Bystrica, Slovensko

www.emdizajn.sk