Mahuke s.r.o. - O nás

O nás

V jednoduchosti je krása! A preto aj vám navrhneme a vytvoríme kúpeľňu, po ktorej ste vždy túžili.

Podlahy, dvere, obklady,dlažby, ale aj laminátové podlahy či interiérové dvere – úplne všetko, čo do Vašej kúpeľne budete potrebovať.

Spájame estetický dizajn s perfektnou funkčnosťou, vďaka čomu sa budete vo Vašej kúpeľni cítiť ako v naozajstnom paláci.

Prezrite si náš sortiment, príďte navštíviť naše kúpeľňové štúdio a my Vás presvedčíme o našich schopnostiach!

 

Naša kreativita – vaša nová, krásna kúpeľňa!

 Naše kúpeľňové štúdio pôsobí od roku 2016 a za tú dobu sme sa naučili chápať a realizovať tie najdivokejšie predstavy klientov. Myšlienkou našej práce je estetická jednoduchosť, ktorú vkladáme do každej kúpeľne, na ktorej pracujeme. Špecializujeme sa teda na tvorbu vizualizácií kúpeľní či WC a ich následnú realizáciu.

 

Naša firma kladie zákazníka na popredné miesto svojich priorít. Zákazníci pre nás nie sú spotrebný tovar – zakladáme si na férovom, priateľskom a profesionálnom prístupe so zreteľom na komunikáciu. Klientom taktiež poskytujeme poradenstvo pri dispozičnom zariaďovaní kúpeľní.

 

Podlahy, dvere či dlažba nie sú našimi jedinými devízami. Na žiadosť našich klientov sme do nami ponúkaného sortimentu zaradili aj laminátové podlahy a interiérové dvere. Ponúkame tak komplexný servis a starostlivosť o Vaše kúpeľne.

 

Informácie

Pondelok – Streda
09:00-12:00 obed 13:00 do 17:00
Štvrtok – Piatok
09:00 – 12:00 obed 13:00 do 17:00

EMdizajn s.r.o., Zvolenská cesta 4220/18, 974 05 Banská Bystrica, Slovensko

www.emdizajn.sk